EFPE.cz

ETB

ETB

ETB


ETB® - Get the first place by your own - Lose your fear - Live your life - Free your mind

Nejvšestrannějším sportovním systémem je ETB. Je to také první sportovní systém, který EFPE nabízela již v roce 2000.

 

Sportovní systém ETB vychází z prvků bojových sportů a umění. Jedná se o techniky kopů a úderů a jejich kombinací a vazeb. Tento sportovní systém je především tréninkem kardiovaskulární vytrvalosti. Kromě zvyšování kondice aerobně-anaerobní se ale také účinně trénuje svalová síla a vytrvalost, zlepšuje se flexibilita, výbušnost a koordinace. Především díky lekcím Intro, které jsou neodmyslitelnou součástí konceptu lekcí, se trénuje také cit pro přirozený pohyb a funkci skeletu, tak aby nedocházelo k přetěžování pohybového systému.

 

Při pravidelném navštěvování těchto lekcí se velmi rychle zlepšuje výkonost, především aerobní kapacita. Díky procvičení svalstva celého trupu i končetin dochází ale také k účinnému formování těla, nárůstu svalové síly a vytrvalosti.

 

Díky vysoké intenzitě a zapojení opravdu celého těla je množství spálených kalorií za tréninkovou jednotku srovnatelné s vysoce intenzivní pohybovou aktivitou typu veslování či běhu na běžkách a proto můžeme tento sportovní systém také právem považovat za velmi účinný při redukci tělesného tuku a potřebě „zhubnout“.

 

 

ETB®

je lekce vysoké intenzity, skládá se z kopů, úderů a jejich kombinací. Procvičí se efektivně celé tělo, svalstvo trupové, ale i svalstvo končetin.

 

Vhodné i pro začátečníky, netvoří se žádná choreografie, každý si může trénink přerušit a zase začít dle svých možností. Get the first palce by your own...

 

 

CARDIO LAB:  

 

STRNGTH CLINICE:  

 

 

Pravidelné lekce

Zpět