EFPE.cz

European Weights

European Weights

European Weights


European Weights® - Imagine your muscle - Build up your body - Feel your bones

 

„Zlatou trojici“ sportovních systémů EFPE uzavírá sportovní systém European Weights. European Weights vychází ze silového tréninku v posilovně. Modifikuje jej na skupinové cvičení silového tréninku, tak aby bylo dosaženo hlavních cílů silového tréninku, tedy nárůst svalové hmoty, definice svalstva a redukce tělesného tuku a nárůst silové vytrvalosti. Jako vedlejší benefit silového tréninku je vždy adaptace pasivního pohybového sytému – zlepšení stavby a funkce kostního a vazivového aparátu, který úzce souvisí s nárůstem svalového aparátu.

 

Know how tohoto systému je propracováno tak, aby i při tréninku s relativně lehkými originálními dřevěnými činkami – nakládačkou a jednoručkami – docházelo k takovým biochemickým adaptačním změnám, které se dějí jako důsledek silového tréninku v posilovně s většími zátěžemi. Vysoké počty opakování, rychlost kontrakce a originální zátěže společně hrají kardinální roli při úspěšné adaptaci na tento druh silově vytrvalostního tréninku, díky kterému dochází k nárůstu svalové hmoty a svalové síly. Definici a zhuštění svalových vláken bez zadržování vody ve tkáních.

 

Lekce European Weights se dělí na základní Basic tréninky, které jsou 3, stejně tak jako klasický split trénink v posilovně.

 

PRSA/BICEPS

ZÁDA/TRICEPS

RAMENA/NOHY

 

Tyto tréninky nabízíme v jednom týdnu a každý klient může nahradit svůj split trénink v posilovně právě na lekci European Weights Basic, pokud se mu zrovna nechce jít samotnému do posilovny.

Navíc lekce po měsíci rotují, tedy příklad v lednu jsou ve středu prsa/biceps, v únoru budou ve středu ramena/nohy. Každý měsíc teda trénujeme v konkrétní den jiné partie pro váš flexibilnější výběr tréninku.

Tyto základní lekce jsou zaměřeny přímo na nárůst základní svalové síly a hmoty.

 

 

European Weights®

je základní silově-vytrvalostní trénink k rozvoji a nárůstu svalové hmoty a svalové síly: Trénink formovací. Trénink vhodný při redukci tělesného tuku díky zrychlení metabolismu při nárůstu svalové hmoty, ale i trénink preventivně-rehabilitační pro ochranu a rozvoj funkce skeletu.

 

 

STRENGTH CLINIC:  

 

 

Sportovní systém European Weights nabízí dále ještě koncepty Advanced: EWA a Master: EWM.

 

Tyto lekce jsou nadstavbou při silovém tréninku a pracují s dalšími rozvíjejícími principy jako je trénink střídání agonistů a antagonistů (příklad střídání cviků pro prsa a záda v jedné pyramidě), trénink komplexních cviků a trénink hlubokého svalstva i nárůst síly a stability v úponech. Dále jsou lekce EWA a EWM vždy i více aerobním tréninkem díky střídání svalových skupin a komplexnosti cviků.

 

EWA a EWM – nadstavbové tréninky silové a silově vytrvalostní. Díky komplexnosti zátěže a skladbě lekce dochází také k tréninku kardiovaskulární vytrvalosti.

 

 

STRENGTH CLINIC:  

 

CARDIO LAB:  

 

 

Pravidelné lekce

Zpět