OUTDOOR WORKOUT

Kde:  lesík vedle workout hřiště nebo podium v Malešickém parku, nebo lesík u Rokytky v Hrdlořezích poblíž Lidlu (TRX), nebo park Jiřího Karena, Třebešín, ulice Na Třebešíně, Praha 10

Cena: 150,-, možno zakoupit ABO za 600,- na 5 tréninků (trénink za 120,-)

Platba na: 28037366/5500, uveďte datum (příklad 0305) nebo v hotovosti na místě

Vyjimečná situace si žádá vyjímečná řešení. V současné době budeme nabízet kromě ZOOM online lekcí, také semiprivátní OUTDOOR tréninky. Jako vybavení s sebou potřebujete především vhodné oblečení a obuv. Dále potřebujete vodu, pokud možno svoji podložku a také velmi doporučuji vlastní desinfekci v gelu nebo spreji.

OUTDOOR TRÉNINKY JSOU SKVĚLOU CESTOU, JAK SI ZASPORTOVAT POD ODBORNÝM VEDENÍM NA ČERSTVÉM VZDUCHU. UDĚLEJTE PRO SVÉ TĚLO I DUCHA MAXIMUM, PODPOŘTE SVŮJ IMUNITNÍ SYSTÉM. Těšíme se na vás <3.

Tréninky se budou konat na outdoorovém hřišti v Malešickém parku, kde se dá dobře zaparkovat, můžete přijet autem, ale také v dostupnosti MHD. Na tréninku budu vždy autem a můžete si dát své osobní věci do mého auta.

TRX Workout se koná v lesíku na břehu Rokytky v Hrdlořezích, poblíž Lidlu. Zavěšení TRX na stromy, s sebou nutná podložka a vhodné oblečení. Parkování u Lidlu, nebo v ulici Za mosty, MHD zastávky Pod Táborem.

TRX Workout v parku Jiřího Karena na Třebešíně, ulice Na Třebešíně, Praha 10, parkování na ulici, bez zón, nebo zastávka MHD K Červenému Dvoru, BUS 133, 146, 155.

OUTDOOR tréninky jen pokud nebude deštivo. Sledujte web a fb, tréninky vypisujeme cca 2 dny předem.

ROZVRH

ÚTERÝ 20.10.

17.00 - 18.15 Malešický park, lesík vedle Workout hřiště TRX FULLBODY ve skupinách po 5 + trenér
SOBOTA 24.10. 10.00 - 11.15 Malešický park, lesík vedle Workout hřiště Funkční trénink TRX & Mobility - skupiny po 5 osobách + trenér

Další tréninky dle počasí (pouze pokud nebude pršet) - v plánu je čtvrtek 15.10. odpoledne a sobota 17.10. dopoledne.

Další tréninkové jednotky outdoor workout: 

všechny tréninky vlastní vahou, bez pomůcek, nutná pouze vlastní pdložka

  • TABATA WORKOUT (BODYWEIGHT)
  • Easy CARDIO LEG DAY/CORE nebo BODYFORMING
  • TAEBO
  • CORE/ABS & MOBILITY

Těšíme se na vás. Katka & PGT Team

online přihláška