PERSONAL GROUP TRAINING

Personal Group Traning s.r.o.

Je můj nejnovější projekt. Po 15 letech spolupráce s Hit Fitness Flora, ve kterém velmi úspěšně nabízíme prakticky celou nabídku sportovních systémů EFPE, jsem se rozhodla zaměřit se více na konečné zákazníky a umožnit jim získat z naší nabídky, zkušeností a znalostí maximum pro jejich osobní rozvoj.

Personal Group Training, tedy osobní trénink ve skupině, je nejefektivnější, nejzábavnější a nejlevnější cesta, jak získat osobní tréninkový plán, který respektuje vaše individuální potřeby i případné zdravotní omezení.

Nabízíme:

  • skupinové lekce
  • instruktáže silových tréninků se zátěžemi
  • instruktáže silových tréninků vlastní vahou indoor i outdoor
  • výživové poradenství
  • poradenství s výběrem vhodného tréninku
  • poradenství po úrazech a operacích – aneb zpět do normálního života
  • koučování v oblasti zdravého životního stylu

A to vše pod mojí registrovanou obchodní značkou: THE HEALTHY WAY OF LIFE

Hlavním benefitem celého projektu pro zákazníka je to, že nemusí investovat do služeb osobního trenéra při každé tréninkové jednotce.

Na úvodním poradenství, na základě vašeho momentálního zdravotního stavu, vašich přání a cílů, stanovíme kombinace tréninků a zároveň cíleně upravíme vaši životosprávu.

Váš tréninkový plán budou následně tvořit především skupinové lekce, jejichž kombinaci jsme schopni nastavit tak, abyste efektivně a cíleně trénovali za velmi výhodných finančních podmínek.

Váš individuální silový trénink se zátěžemi nebo vlastní vahou je v našem konceptu vždy řešen úvodní instruktáží, kde se naučíte vše potřebné k vlastnímu tréninku. Opět zde tedy není nutnost hradit služby osobního trenéra.

Po celou dobu vašeho tréninku jsem vám plně v dispozici ke konzultacím. Tréninkový plán můžeme vždy upravit v případě zranění, těhotenství, dokonce i na dálku je možné koučovat váš trénink.

Je mi velkým potěšením přivést k životu služby Personal Group Training společně se skvělým teamem zkušených instruktorů. Tento team i nadále vedu a rozvíjím společně s referenty a presentéry EFPE: Lucií Widenskou, Davidem Kuchaříkem a Marco Plaetkem.

Můžete se těšit na další novinky pro váš osobní rozvoj a to především v oblasti fyzioterapie, ale i fitness tréninku. Našim cílem je uspokojit veškeré individuální potřeby zájemců všech věkových skupin a vést je k THE HEALTHY WAY OF LIFE.

personal-group-training.cz

Staňte se fanouškem PGT a budete vždy okamžitě informováni o všech novinkách, které nabízíme.

Facebook Personal GROUP Training