NEW !!! ZOGA INTEGRATION PRACTICE KURZ

Termín: 16.9.-9.12. (pondělí 19.30-21) ; 17.9.-10.12. (úterý 8.30-10.00)

Kde: Jóga Ateliér, V Olšinách 3383, 100 00 Praha 10 - večerní kurz PONDĚLKY 19.30-21.00

Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3 - dopolední kurz ÚTERKY 8.30-10.00

Přátelé, kamarádi, JE TO TADY :-). Od poloviny září otevírám nové kurzy ZOGA Intergation Practice. Jedná se o jedinečné originální kurzy Strukturální integrace Zogou, které opravdu změní vaše (nejen) tělo.

Jedná se o terapeutické pohybové kurzy, které pracují se schématem stukturální integrace a vedou k hluboké změně postury, pohybu, dýchání a fungování celého organismu. Hloubka intervence a změn díky tomuto terapeutickému kurzu může být překvapující. Moc bych si přála vás během 12 týdnů provést takovou změnou, kterou jsem pocítila i já sama.

Kurz je vhodný pro úplně každého, komu není jedno v jak fungujícím těle žije. Nejde jen o pohybový systém, nejde jen o úlevu od bolesti, nejde jen o uvolnění napětí a kompresí v těle či o zlepšení mobility. 

Technické parametry kurzu:

 • Kurz je rozdělen do 12 session, které na sebe navazují, nelze vynechat žádnou z nich. Před následující session je potřeba odcvičit předchozí. 
 • V případě nemoci nebo pokud se z jiného důvodu nemůže klient dostavit osobně bude lekce nahrávána a doručena klientovi. Lekci je potřeba odcvičit před následující.
 • 90 minutová session obsahuje všechny prvky, které jsou v malé skupince individualizovány na jednotlivé účastníky a došlo ke splnění cílů pro daný "krok" integrace. 
 • V případě potřeby dostanou klienti svoje individální cviky - denní hygiena (něco jako každodenní čištění zubů), které jsou potřeba k dosažení změn, na kterých se bude v následující session stavět.
 • Není potřeba cvičit každý den několik desítek minut, cviky vaší "denní pohybové hygieny" vám nezaberou více než 10 minut.
 • Dále je možné se zúčastnit v průběhu kurzu lekcí OPEN CLASS, sleva pro účastníky kurzu na open class je 40% po dobu trvání celého kurzu.
 • Během poslední lekce kurzu obdrží každý účastník balíček svých pro jeho tělo designovaných cviků, které budou sloužit jeho tělu jako každodenní hygiena.

? Jak funguje ZOGA Movement Integartion Practice kurz na lidské tělo?

Proces ZOGA Movement Integration Practice je cesta, která má mnoho “vláken” a tvoří velmi složitý proces transformace. Každá lekce má specifické cíle a úkoly, které musí lektor splnit. Tyto mají provádět klienty procesem zkoumání struktury těla a jeho pohybu v gravitaci. Během tohoto procesu chceme zlepšit vztah těla a jeho pohybu v gravitaci, který povede k integrovanějšímu způsobu pohybu a vytváření efektivnějších vzorců, které zvýší úroveň tělesné výkonnosti.

Absolvování tohoto procesu může také zlepšit vztah mezi vnitřkem a vnějškem těla, a projeví se fyzicky, emocionálně i duchovně. Toto se promítá do větší volnosti a snadnosti pohybu, zvýšené účinnosti a odolnosti tělesného systému a zvýšení jeho soudržnosti. Na celý proces velmi pečlivě dohlíží lektor, který se snaží uspořádat program každé lekce tak, aby umožnil řešit co nejvíce pohybových omezení a neefektivních a pohybových vzorců pro účastníky ZOGA Movement Integration Practice.   

? Co můžete očekávat? 

 1. Tvoření “body image” neboli obrazu těla. Klient zdokonaluje svou kinestetickou inteligenci. Dochází ke zvyšování signalizace podnětů jak ze smyslových, tak i motorických center. Minimalizace oblastí, kde došlo k ”senzoricko - motorické” amnézii.
 2. Uspořádání kostry a vytvoření základny - báze. Umístění kostí skeletu způsobem, který umožňuje minimální námahu ve stoje a při pohybu.
 3. Snížení námahy při stání a během pohybu. Snížení “parazitního”/přílišného napětí nebo zbytečných kompenzačních pohybů při dané činnosti.
 4. Zvýšení rozsahu pohyblivosti a “jasnosti” pohybu. Redukce omezení v aktivitách. Lepší porozumění, dostupnost a optimalizace rozsahu pohybu (v mezích celkového zdraví, věku, historie a genetiky).
 5. Odlehčení bolestivých míst v těle účinnější distribucí sil v pohybovém aparátu.
 6. Prodloužení v trupu, končetinách, ve svalech a kloubech. Tělo “žije” svůj plný potenciál. Není zkomprimováno ani zkráceno.
 7. Tensegrity/palintonicity. Myofasciální tkáně jsou vyvážené okolo skeletu tak, aby bylo všude celkově vyvážené napětí.
 8. Imunita. Vylepšená schopnost udržovat rovnováhu a menší náchylnost k negativním, nevyhnutelně nutným stresovým podnětům.

Pokud vás zaujal tento terapeuticko-transformační proces, který můžete od ledna 2024 se mnou absolvovat, ozvěte se. Jakékoli dotazy velmi ráda zodpovím. Neotálejte prosím s přihlášením. Kurzy se plní.

OMEZENÝ POČET MÍST, KURZ JE PRO UZAVŘENOU SKUPINKU.

Cena:  6000,-

Platba na: 28037366/5500, VS 1609, nebo 1709, KS 0308, uveďte své jméno

Závazné přihlášky s platbou nejpozději do středy 4.9.2024.  Děkuji za pochopení.

online přihláška