SPORTOVNÍ DOVOLENÁ V CHORVATSKU - SRPEN

Termín: 24.8.-2.9.2018

Kde: Lanterna, Poreč, Chorvatsko

Sportovní pobyt na pobřeží Jadranu, výběr až ze 3-4 lekcí denně. 


PROGRAM A - jemnější formy cvičení, vhodné i pro začátečníky, seniory a klienty se zdravotním omezením.
PROGRAM A-PLUS - intenzivnější formy cvičení, kardio a silový trénink.
Lekce z programů A a A-PLUS je možné kombinovat dle vašeho uvážení.

Lekce budou vést:

Katka Masopustová, majitelka Personal GROUP TrainingEFPE CZECH, školitelka a referentka, Master Instruktorka skupinových cvičení ETB®European Aerobic®European Spin Gym® (ESG®)European Weights®, Fitness instrukorka, Advanced instruktorka Acrobo - die Ausbildung für Deine FitnessEuropean Power Stretch - EPSEFPE Wirbelsäuleninstruktor a fyzioterapeutka. Speedo Aqua Fitness Instruktor.

Romana Pospíšilová advanced instruktorka ETB®European Aerobic®, Basic instruktorka European Weights®European Spin Gym® (ESG®) a European Power Stretch - EPS.


KROMĚ KLASICKÝCH SKUPINOVÝCH LEKCÍ SE MŮŽETE TĚŠIT TAKÉ NA ACROBO OUTDOOR, WHOLEBODY WORKOUT, TABATA CORE, BODYWEIGHT TRAINING, MORNING RUN A AQUAROBIC♥!!! Skvělá kombinace tréninků.

Profesionalita a nejvyšší kvalita služeb je tím nejcennějším, co vám můžeme nabídnout. V kombinaci s odpočinkem na podřeží Jadranu si určitě odvezete nezapoměnutelné zážitky a skvělý pocit. Věříme, že vás tento pobyt nastartuje k novému začátku a pomůže vám změnit životní styl. Vezměte s sebou kamarády, manžela, děti, pro každého se v Lanterně něco najde. Dejte nám svou důvěru. Těšíme se na vás.

Ubytování v apartmánech: 3 (2+1), 4 a 6 (2+2+2) lůžkové.
Cena od 8.690,- /osobu... viz ceník.
Informace na www.katka-masopustova.cz, přihlášky na pobyt přímo u CK Capro:

http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/chorvatsko/lanterna-tar/apartmany-lanterna-cviceni/program-a-cviceni-a-relaxace-v-lanterne-s-katkou-a-romanou.html

... žádný shon, variabilní program, ranní lekce, dopolední lekce, večerní lekce, lekce na cvičebních plochách, ale i na pláži a přímo u moře...
Zaručujeme Vám spokojenost... :-)

 

online přihláška