SHAPE UP YOUR BODY

Termín: 19. 6. 2020, 10.45 - 13.15

Kde: Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3

YEAH... Přátelé, kamarádi, sportovci. Dočkali jsme se otevření fitness center a můžeme společně trénovat. Doražte na můj legendární WORKSHOP. Nedokážu ani vyslovit, jak moc se těším, až vás zase uvidím naživo a při tréninku. ❤ FULLBODY with FOCUS CORE - BUTTOCK - LEGS

Náš SHAPE UP Core - Buttock - Legs je UPGRADOVANÝ na celé tělo stále však s primárním zaměřením na střed těla a nohy. Tyto patrie jsou preferovány něžným pohlavím a ikdyž je muži až zase tolik nepreferují, protože se jedná o největší svalovou skupinu, má tento WORKOUT nejzásadnější metabolický efekt.

Můžete se tedy těšit na SUPER FULLBODY WORKOUT. Komplexní silové techniky s jednoručkami, nakládačkou, kettlebelly, equilizery a dalšími pomůckami v supersériích, pyramidovém systému i HIIT trénink nenechá žádnou svalovou skupinu ležet ladem. Na záveř dynamický strečink ke zlepšení prokrvení a nastartování regenerace.

NEVÁHEJTE A PŘIDEJTE SE! POČET MÍST JE OMEZEN.

Zúčastnit se může každý, nejsou potřeba žádné zkušenosti se silovým tréninkem. Vhodné pro ženy i muže. Workout bude přizpůsobem momentální kondici. Nebojte se přidat.

Cena:  400,-

Platba na: 28037366/5500, VS 0621, KS 0308, uveďte své jméno

Závazné přihlášky s platbou nejpozději do středy 16.6. Děkuji za pochopení.

online přihláška