SHAPE UP YOUR BODY

Termín: 10. 10. 2020, 10.45 - 13.15

Kde: Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3

YEAH... Přátelé, kamarádi, sportovci. Konečně můžeme a stojí to za vaše sobotní dopolende. Doražte na můj legendární WORKSHOP. Efekt uvidíte hned druhý den. Moc se těším. <3

FULLBODY with FOCUS CORE - BUTTOCK - LEGS. Frontální útok na "YOUR SHAPE". Přidejte se, je to BOMBA! Mooooc se těším <3.

Náš SHAPE UP Core - Buttock - Legs dosáhl již 18. repríz a své "dospělosti". Na žádost některých z vás jsem se rozhodla oblíbený WORKOUT UPGRADOVAT na celé tělo stále však s primárním zaměřením na střed těla a nohy. Tyto patrie jsou preferovány něžným pohlavím a ikdyž je muži až zase tolik nepreferují, protože se jedná o nějvětší svalovou skupinu, má tento WORKOUT největší metabolický efekt.

Můžete se tedy těšít na SUPER FULLBODY WORKOUT. Komplexní silové techniky s jednoručkami, nakládačkou, kettlebelly, equilizery a dalšími pomůckami v supersériích, pyramidovém systému i HIIT trénink nenechá žádnou svalovou skupinu ležet ladem. Na záveř dynamický strečink ke zlepšení prokrvení a nastartování regenerace.

NEVÁHEJTE A PŘIDEJTE SE! POČET MÍST JE OMEZEN.

Zúčastnit se může každý, nejsou potřeba žádné zkušenosti se silovým tréninkem. Vhodné pro ženy i muže. 

Cena:  400,-

Platba na: 28037366/5500, VS 1020, KS 0308, uveďte své jméno

online přihláška