SHAPE UP YOUR BODY

Termín: 23. 10. 2022, 10.00 - 12.30 (neděle!)

Kde: Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3

Přátelé, kamarádi, sportovci. Podzim je tady, a nejlepší co můžete udělat pro sebe, je začít s pravidelným tréninkem. Přijďte na můj legendární workshop a nastartujte se opět k cílenému a smysluplnému tréninku. SHAPE vás vždy posune tím správným směrem ke změně životosprávy a zpevnění těla. ❤

Náš SHAPE UP Core - Buttock - Legs je UPGRADOVANÝ na celé tělo stále však s primárním zaměřením na střed těla a nohy. Tyto patrie jsou preferovány něžným pohlavím a ikdyž je muži až zase tolik nepreferují, protože se jedná o největší svalovou skupinu, má tento WORKOUT nejzásadnější metabolický efekt.

Můžete se tedy těšit na SUPER FULLBODY WORKOUT. Komplexní silové techniky s jednoručkami, nakládačkou, kettlebelly, equilizery a dalšími pomůckami v supersériích, pyramidovém systému i HIIT trénink nenechá žádnou svalovou skupinu ležet ladem. Na záveř strečink a uvolnění páteře.

NEVÁHEJTE A PŘIDEJTE SE! POČET MÍST JE OMEZEN.

Zúčastnit se může každý, nejsou potřeba žádné zkušenosti se silovým tréninkem. Vhodné pro ženy i muže. Workout bude přizpůsobem momentální kondici. Nebojte se přidat.

Cena:  450,-

Platba na: 28037366/5500, VS 10122, KS 0308, uveďte své jméno

Závazné přihlášky s platbou nejpozději do středy 19.10.2022.  Děkuji za pochopení.

online přihláška