INDOOR Semiprivat TRAINING

Kde: Hit Fitness Flóra, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3

Naše nabídka groupfitness se v omezených podmínkách pomalu rozrůstá. Stále můžeme cvičit pouze v malých skupinách s dodržením odstupů 2 m, ale během cvičení není povinná rouška. Jedná se tedy spíše o SEMIPRIVÁTNÍ TRÉNINK pro max. 15 osob v prostoru velkého sálu, resp. 10 osob v malém sále Hit Fitness Flora. Sál a celé fitko má silnou vzduchotechniku, která zvládá v prostorách udržet čistý, čerstvý a relativně chladný vzduch. K dispozici vám jsou samozřejmě desinfekční prostředky. 

Volíme postupný nájezd na aerobní lekce, chcete-li začít s tréninkem doporučujeme především silové lekce, bodyforming, dynamický strečink a zdravá záda. Postupně budeme aerobní tréninky přidávat. Zatím nebudeme nabízet intenzivní tréninky typu HIIT INDOOR.

Věříme, že právě pozvolným návratem k tréninku přes trénink skeletu, flexibillity a síly k postupnému zatěžování těla kardiovaskulárním tréninkem nedojde ke zbytečnému přetížení a trénink vám bude ku prospěchu při posilování imunitního systému. Svalová hmota je z hlediska imunity to nejcennější co máme. Naopak přetrénování a přetěžování kadiovaskulárního systému dlouhodobými vytrvalostními aktivitami váš imunitní systém oslabuje. Kdy jindy, než nyní přehodnotit svůj přístup k tréninku. My jsem připraveni vám na vaší cestě ke zdraví podat pomocnou ruku.

Kromě INDOOR tréninku pokračuje nabídka OUTDOOR tréninků (2-3 jednotky týdně), nebo Live HOMEWORKOUT via ZOOM (3 lekce týdně) z vašeho domova.

ROZVRH na 22. týden: začátky lekcí vždy v celou hodinu, lekce končí v 50, vždy 10 minut na větřání a desinfekci sálu

 

10.00 - 11.00   11.00 - 12.00 17.00 - 18.00 18.00 - 19.00 19.00-20.00
Neděle 31.5.       Step

Malý sál

Silový trénink NOHY/RAMENA

 
Instruktor       Ekaterina Vendula  

LEKCE LZE REZERVOVAT V REZERVAČNÍM SYSTÉMU Hit Fitness Flóra: http://clubinspire.cz/flora/

Počet míst je omezený, rezervujte si prosím lekci před tím, než vyrazíte do fitka.

Těšíme se na vás a pevně věříme, že se nám pomalu podaří nastatovat i INDOOR trénink. Pro vaši i naši bezpečnost děláme maximum. Pokud si cítíte fit a zdraví, přijďte si zacvičit.

Od pondělka 1.6. nový letní rozvrh:

http://katka-masopustova.cz/stranka/pravidelne-lekce-sportovnich-systemu-EFPE

#youandus #letsstartagain #letstraintogether #findyourway #personalgrouptraining