FITNESS posilovací trénink

Fitness tréninkové plány posilovacích cvičení vlastní vahou, s pomůckami jako TRX® a Kettlebell slouží individuálně k dosažení optimální rovnováhy v rozvoji těla a dosažení vašich cílů. (Formování těla, zpět do kondice po úrazech a operacích nebo po porodu. Trénink ke zlepšení síly, výkonosti a pro bezbolestný skelet.)

Fitness tréninkové plány jsou ušity na míru dle vašich požadavků a přizpůsobeny také vašim časovým možnostem. Můžete mít klasicky 3 tréninkové jednotky v týdnu, je však možné sestavit trénink například jen do 2 jednotek, anebo sestavit kompenzační tréninkový plán, kdy budete navštěvovat posilovnu jen 1x týdně. Volba je zcela na vás.

Fitness posilovací trénink je vhodný pro naprosto všechny muže i ženy bez rozdílu věku či váhy. (Dolní hranice pro silový trénink je 18 let.) Nezáleží na tom, zda s tréninkem začínáte, či jste pravidelný návštěvník posilovny. Připravím vám plán, který vám dá nové tréninkové impulzy vedoucí k nárůstu svalové síly a hmoty a to také v oblasti stability skeletu tak, aby posilování nevedlo ke vzniku chronických bolestí kloubů způsobených nevhodným přetěžováním kloubů. Zohledňuje především biomechaniku jednotlivých technik a kromě efektivního nárůstu svalové síly a hmoty neopotřebovává pasivní pohybový systém.

Cílem Fitness tréninků je také změna životního stylu a vědomý výběr tréninku ve všech oblastech lidské kondice k dosažení plného zdraví, kondice a splnění vašich individuálních cílů.

Instruktáž FITNESS TRÉNINKU:

Zformulujte své přání a cíle a rozmyslete si, kolik času budete ochotni věnovat týdně pravidelnému tréninku. Společně najdeme vhodné řešení, abyste dosáhli požadovaných změn ve stavbě těla a došlo ke zvýšení kondice s síly.

Instruktor připraví tréninový plán - jednu, dvě až tři tréninkové jednotky, dle dohody.

Instruktáž každé tréninkové jednotky probíhá zvlášt v individuálně dohodnutém termínu. Během instruktáže se naučíte vše potřebné k samostatnému tréninku. Tréninové plány jsou cca na 9 - 12 tréninkvých jednotek, po té je vhodné trénink obměnit.

Instruktáž fitness plánů:

Kde: Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3

Cena: 600,- / za instruktáž jedné tréninové jednotky (jednoho tréninkového plánu) - hodinová sazba

Pokud máte zájem o Fitness tréninkový plán, kontaktujte mě.

E-mail: katkamasopustova@icloud.com

Tel: +420 602 370 15

online přihláška