Vítejte

VÍTEJTE NA MÉM WEBU.

Mnoho let jsem informovala všechny příznivce Taebo, školení, cvičebních pobytů, a všech svých aktivit prostřednictvím webu www.tae-bo.cz.

Vzhledem k tomu, že nyní mám již mnoho aktivit, je jeden web nedostačující a momentálně mám pro vás další oddělené weby.

Web www.efpe.cz, který je internetovou stránkou české pobočky European Fitnesssystems Professional Education, která je majitelem frančízové smlouvy EFPE a školí a doškoluje instruktory European sportovních systémů. V této soukromé akademii se mnou spolupracují čeští i zahraniční referenti a presentéři a společně tvoříme profesionální školu pro budoucí instruktory sportovních systémů EFPE.

Další zcela nový informační web www.personal-group-training.cz slouží jako informační web pro všechny zájemce o sport, kteří chtěji začít pravidelně sportovat a změnit svůj životní styl.

Můj hlavní soukromý informační web, kde najdete velmi podrobné informace o veškerých mých aktivitách je právě web www.katka-masopustova.cz.

Všechny moje aktivity jsou sice velmi úzce spjaty s EFPE CZECH, protože jsem celý svůj profesní život zasvětila cvičení, školení a předávání svých bohatých zkušeností v oblasti fitness a zdraví všem zájemcům, kteří se chtějí vzdělávat a svým vlastním příkladem vést další kamarády a známé ke změně životního stylu. Přesto jsem se ale nikdy nechtěla stáhnout do ústranní a věnovat se pouze školení. Vedení lekcí a workshopů, víkendových pobytů a dalších akcí pro všechny, kteří se zajímají o to jak funguje jejich tělo, pro mě vždy zůstane hlavním hnacím motorem.

Pro všechny z vás, které jsem kdy oslovila na svých pravidelných lekcích, kteří se mnou zažili víkendový pobyt či dovolenou se cvičením, pro všechny, kterým jsem možná pomohla otevřít dveře k opravdovému funkčnímu fitness je k dispozici právě tento web katka-masopustova.cz.

Na tomto webu nabízím všechny své služby kromě školení a doškolování instruktorů, což je právě hlavní náplní mého frančízového zastoupení společnosti EFPE.

 

Mé služby pro každého zájemce o sport, funkční trénink a zlepšení kvality života jsou především: