SPARTAKUS GIRLS CAMP

SPARTAKUS WORKOUT je originálním programem EFPE®. Jedná se o originální tréninkový systém s dřevěnými činkami European Weights®. Vznikl inspirován seriálem Spartakus. SPARTAKUS WORKOUT program je ultimativní silový trénink, který cvičí muži a ženy zvlášť, především díky jejich rozdílným silovým možnostem v extrémních zátěžích. Většina mužů dokáže extrémně zatížit při tréninku horní polovinu těla, naopak ženy jsou nepřekonatelné ve schopnosti odolávat zátěži dolní poloviny těla. Aby trénink byl opravdu hraniční pro muže i ženy je právě toto rozdělení na muže a ženy při tréninku přínosem pro všechny.

Lekce SPARTAKUS WORKOUT mohou vést pouze úspěšní absoloventi školení Ludus Leiter. Po získání certifikátu muž založí Ludus - školu pro gladiátory, která se presentuje svým originálním štítem. V jeho Ludu může žena, úspěšná absoloventka Ludus Leiter školení, vést lekce pro ženy a dívky - GIRLS CAMP.

Zakladatelem Ludus Bohemicus je Jan Rabas, instruktor European Weights a „Ludus Leiter“. Já jsem také absolvovala školení Ludus Leiter a díky tomu, že Honza založil Ludus, mohu i já vést lekce Spartakus GIRLS CAMP v Ludus Bohemicus pro všechny ženy a dívky, které mají zájem vyzkoušet trénink European Weights „trochu jinak“.

Lekce Spartakus GIRLS CAMP vypisuji nepravidelně na fb a webu a každá žena/ zájemkyně o trénink se může na tuto lekci přihlásit. Lekce jsou vždy ZDARMA. Spartakus GIRLS CAMP je inspirován seriálem SPARTAKUS z produkce HBO. Během natáčení museli herci podstoupit tvrdý trénink, aby jejich těla vypadala jako těla bojovníků. I vy můžete zažít tuto atmosféru. Přijďte v dobových kostýmech bojovnic a zažijte na vlastní kůži jaké to je bojovat na hranici svých sil ne s protivníkem, ale sám se sebou.

>>> THERE IS ONLY ONE WAY TO BECOME CHAMPION, NEVER FUCKING LOSE! <<<

Přihlásit se je možné zasláním osobní SMS na můj telefon, počet míst je omezen a přednost mají vždy nováčci a dívky a ženy, které nejsou pravidelnými návštěvnicemi European Weights lekcí. Pokud přivedete nováčka, máte místo garantováno a posunujete se v seznamu účastníků automaticky vpřed, hned za nováčky.

Zde naleznete fotogalerii 1. GIRLS CAMP v LUDUS BOHEMICUS !!! WOMEN ONLY !!! 

Zde si můžete prohlédnout video originálního programu SPARTAKUS WORKOUT:

SDA Spartacus Final

Zde se můžete přidat do Facebookové skupiny a získat pozvání na lekce:

Spartakus Workout in Ludus Bohemicus

Ve fotogaleriích GIRLS CAMP mých kolegyň naleznete inspiraci pro tvorbu vašeho kostýmu bojovnice <3:

Spartacus Girls Camp 2

Girls Camp Juli 2014

Spartacus Girls Camp Baltrum 2014

Spartacus Girls Camp in der LUDUS LUNATUS

2. SPARTACUS GIRLS CAMP im LUDUS LACUS