EFPE.cz

ACROBO

ACROBO

ACROBO


Acrobo® – DREAM BIG – BREAK RULES

 

Acrobo CLASS – naprostá novinka, skupinové cvičení na hrazdičkách s hudbou. Vhodné pro kohokoli, kdo se chce s tímto cvičením seznámit, chce získat sílu a dobře vypadající figuru ale nemá (prozatím ;-)) ambice trénovat silové plány.

 

Lekce je koncipována tak, že je v ní integrována účinná směs silově vytrvalostního tréninku s efektivní délkou pauz k rozvoji svalového systému a skeletu, ale i vysoce intenzivní intervalový trénink kardiovaskulárního systému tzv. PIT (Power Interval Trénink) k rychlé adaptaci srdečně-cévního systému, rychlému nárůstu kondice, ale i efektivnímu zásahu do biochemických procesů spouštěcích metabolismus tuků v období po tréninku. PIT trénink a jeho zapojení je „svatým“ gralem ACROBO ;-).

 

 

CARDIO LAB:  

 

STRENGTH CLINIC:  

 

PHYSIO WORK:     

 

Acrobo INDOOR & OUTDOOR – DREAM BIG – BREAK RULES

 

ACROBO silové tréninkové plány INDOOR nebo OUTDOOR jsou tréninky pro jednotlivce, které může každý samostatně trénovat po instruktáži. Obsahem instruktáže je plán, který se každý zájemce naučí správně technicky provádět, porozumí principu sérií, počtů opakování, délky pauz a dalším tréninkovým principům. Následuje samostatný trénink. Po ukončení plánu následuje přezkoušení a případná instruktáž dalšího plánu, nebo doporučení dalšího programu.

 

Obsahem instruktáže je i instruktáž PIT tréninku.

 

 

ACROBO silový plán:

STRENGTH CLINIC:  

 

PHYSIO WORK:  

 

 

ACROBO PIT:

CARDIO LAB:  

 

 

Pravidelné lekce

 

 

Přehrát video

Zpět