XPLORE FITNESS Na Příkopě

NOVÉ OPEN CLASS LEKCE s Katkou Masopustovou v Xplore Fitness Na příkopě https://xplorefitness.cz

  11.30 12.30
Út TABATA  Healthy Spine 
St

CORE/ABS & Mobility  

TRX Shape UP

Kde: Xplore Fitness Na příkopě, Na příkopě 47, Praha 1

TABATA

Funkční warm up zahřeje a efektivně rozcvičí všechy klouby těla a rozproudí kardiovaskulární systém. Následuje hlavní část lekce - 6 intervalů á 4 minuty v principu Tabata 20''zátež/10''pauza. Intenzita lekce graduje anaerobním intervalem a nastatujte pozátěžový "after burn" efekt. Kromě účinného nakoputí kondice procvičíme vlastní vahou všechny hlavní svalové skupiny. Důraz je kladem vždy na zpevnění CORE. Na závěr strečink s důrazem na uvolnění páteře.

HEALTHY SPINE

Preventivně rehabilitační lekce zameřená na posílení hlubokých svalů podél páteře, její mobilizaci a zlepšení držení tohoto osového orgánu. Zdravá a bezbolestná páteř, to je stabilita a mobilita zároveň. Obě tyto složky tréninku jsou zastoupeny a k tomu navíc posílení CORE. Vhodné jako prevence i rehabilitace při chronických bolestech v oblasti zad či šíje, blokádách v oblasti páteře nebo SI zkloubení.

CORE/ABS & Mobility

Moderní koncept lekce zaměřený na efektivní dynamické procvičení celého těla se zaměřením na problematický střed. Mobilizace oblasti ramen a zápěstí před hlavní částí. Trénink CORE ve dvou sekvencích a trénink ABS v jedné sekvenci v závěru lekce strečink.

TRX SHAPE UP

Dynamická groupfitness lekce na závěsných systémech se složkou kardio i silového tréninku. Efektivní warm up zapojením všech stěžejních technik pro hlavní svalové skupiny následovaný bodyweight tréninkem v supersériích nebo v principu antagonistického tréninku. Na závěr strečink.

Rezervace na lekce: http://xplorefitness.cz/rozvrhy-a-rezervace/

Více informací o lekcích na: katkamasopustova@icloud.com.

Informace o cenách: http://xplorefitness.cz/cenik/