TABATA školení pro instruktory
Termín: 5.3.2023
Čas: 9.30 - 16.00
Kde: Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3
 
Školení TABATA Bodyweight HIIT je určeno pro zkušené instruktory s praxí.
Obsahem školení je vyzkoušený funkční koncept lekcí intervalového tréninku zcela bez pomůcek, který je vhodný pro všechny věkové kategorie a úrovně fitness.

Cena: 3.500,- (Rezervace pouze s platbou)
Platba: 28037366/5500 VS 0503, KS 0308
 
(Velmi doporučuji pro všechny účastníky BODYWEIGHT technický WORKSHOP, který se koná v sobotu 4.3. 10.45 - 13.45 v Hit Fitness Flora. Jedná se o přípravu na toto školení. V rámci školení není prostor na pochopení správného provedení technik dle nejnovějších biomechanických poznatů vycházejících z Anatomy Trains a myofasciálních řetězců. Cena workshopu při zakoupení kurzu Tabata je 400,-.)
 
Princip TABATA je znám již od roku 1996, kdy byl profesorem Izumi Tabata vyzkošen při tréninkové přípravě olympijských rychlobruslařů. Nejedná se tedy o žádnou novinku.
S rozšířením YouTube a dalších sociálních sítí narazíme v prostředí online na velmi rozdílné verze tréninku Tabata, který slibuje HIIT a nastarování pozátěžového metabolismu a efekty anaerobního tréninku, ale v realitě se jedná mnohdy spíše o přerušovaný vytrvalostní trénink, který nesplňuje kritéria high intenzity intervalového tréninku a nemá tedy vliv na nárůst kondice, zlepšení aerobní a anaerobní kapacity u klientů, nárůstu síly, stability a mobility a dalších benefitů, které by měl trénink typu Tabata mít.

Koncept Katky Masopustové Tabata Bodyweight HIIT byl vytvořen pro team Personal Group Training, abychom v našem teamu mohli všichni nabízet kvalitní a koncepčně funkční lekce a nedocházelo k chybným interpretacím tréninku. Různé verze Tabata si může každý najít na internetu, avšak již málokdy (bez kvalitního vzdělání ve fyziologii zátěže a tělovýchovném lékařství) dokáže sestavit trénink tak, aby opravdu splňoval kritéria HIIT.

Koncept se sestává a funkčního warm upu sestaveného výhradně z bodyweight technik pro rozhýbání všech kloubů těla a přípravu myofasciálního systému na následující zátěž, tak, aby se minimalizovalo riziko zranění.
Dále koncept obsahuje hlavní část, která se sestává z Tabat, jejichž intenzita je určena především dle rychlosti hudby jednotlivých intervalů - BPM.
Školení obsahuje obsáhlý katalog technik a princip jejich kombinací, tak, aby byl trénink funkční.
Kromě skript dostanou účastníci také nejaktuálnější playlisty Tabata hudby přítupné na Spotify či na Apple Music a jiných mediích.
 
Školení vřele doporučujeme každému, kdo chce opravdu porozumět tomu, jak by Tabata Bodyweight HIIT trénink měl vypadat a chce vést úspěšné lekce, díky kterým klienti budou dosahovat svých cílů redukce podkožního tuku, nárůst svalové síly a vytrvalosti, zvýšení aerobní a anaerobní kapacity, zlepšení stability a mobility kloubů a posílení core.
 
Školení není určeno pro amatéry a trenéry, kteří nemají zkušenost s vedením skupinových lekcí s hudbou. Školení je velmi kompaktní a předpokládá u učastníků znalosti základů instruktorské práce. V případě dotazů neváhejte kontaktovat lektorku Katku Masopustovou na email: katkamasopustova@icloud.com
 
Přihlášky do 27.2.2023. Při onemocnění a dodání potvrzení od lékaře se kurzovné vrací v plné výši.

online přihláška