SPORTOVNĚ-REKONDIČNÍ POBYT U MOŘE - LANTERNA

Termín: 17. 8. - 24. 8. 2019

Kde: Lanterna, Poreč, Chorvatsko

Sportovně-rekondiční pobyt na pobřeží Jadranu, výběr až ze 3 lekcí denně. 

Program AB2 - Aktivní týdne u moře s Katkou Masopustovou a Romanou Pospíšilovou.

Bodyforming EMP, Zdravá záda - ESG, Dynamický strečink - EPS, Funkční trénink - ACROBO, TABATA Core, AQUAFITNESS, Morning RUNSHAPE UP YOUR BODY - Core, Legs, Booty, Aerobic, Taebo - ETB. 

Vyvážený trénink pro zlepšení funkce skeletu, uvolnění svalového napětí, zlepšení stability a mobility páteře, regeneraci kloubů, zpevnění středu těla a vyformování hýždí a nohou. Program obsahuje i lekce aerobní k nakopnutí pálení tuků, zlepšení kondice a vyplavení endorfinů

Individuální A PROFESIONÁLNÍ přístup TEAMU personální trenérky, fyzioterapeutky a Master instruktorky Katky Masopustové.

Lekce budou vést:

Katka Masopustová, majitelka Personal GROUP TrainingEFPE CZECH, školitelka a referentka, Master Instruktorka skupinových cvičení ETB®European Aerobic®European Spin Gym® (ESG®)European Weights®, Fitness instrukorka, Advanced instruktorka Acrobo - die Ausbildung für Deine FitnessEuropean Power Stretch - EPSEFPE Wirbelsäuleninstruktor a fyzioterapeutka. Speedo Aqua Fitness Instruktor.

Romana Pospíšilová advanced instruktorka ETB®European Aerobic®, Basic instruktorka European Weights®European Spin Gym® (ESG®) a European Power Stretch - EPS.

Profesionalita a nejvyšší kvalita služeb je tím nejcennějším, co vám můžeme nabídnout. V kombinaci s odpočinkem na podřeží Jadranu si určitě odvezete nezapoměnutelné zážitky a skvělý pocit. Věříme, že vás tento pobyt nastartuje k novému začátku a pomůže vám změnit životní styl. Vezměte s sebou kamarády, manžela, děti, pro každého se v Lanterně něco najde. Dejte nám svou důvěru. Těšíme se na vás.

Ubytování v apartmánech: 3 (2+1), 4 a 6 (2+2+2) lůžkové.

Cena od 9.290,- /osobu.

Přihlášky na pobyt přímo u CK Capro

... žádný shon, variabilní program, ranní lekce, dopolední lekce, večerní lekce, lekce na cvičebních plochách, ale i na pláži a přímo u moře ...

Zaručujeme Vám spokojenost ... :-)