Morning RUN & European POWERSTRETCH OUTDOOR

Termíny:  2017

Kde: Malešický park, Marciho, 108 00 Praha 10 Malešice

Začátek školního roku a nový start může být i vhodným impulsem pro změnu životosprávy .

Není potřeba si klást velké cíle a chtít hned maximum . Stačí vybrat vhodné pohybové aktivity, které napomohou ke zlepšení tělesných funkcí, nakopnou metabolismus a zlepší funkci lymfatického systému.
Přidejte se již tuto sobotu ráno na 1. společný ranní běh a European Power Stretch - EPS OUTDOOR !

Trénink zvládne opravdu každý a bude mít opravdu velký přesah do oblasti zdraví a wellbeing .
Nakopne váš metabolismus a zlepší funkci lymfatického systému, který je zodpovědný za detoxikaci, regeneraci a dobrou funkci imunitního systému.
Trénink zlepší wellbeing, působí ale také motivačně a zvýší vaši důvěru v sebe sama. Každý se může hýbat a díky pravidelnému pohybu se cítit lépe.

Vždy v sobotu ráno v 7.30 se sejdeme k rannímu běhu na lačno (nebo jen s malým kouskem ovoce). Běh nebo indiánský běh anebo i rychlá chůze - dle vašich možností - bude trvat 30 minut. Nejde o podávání výkonu, ale o nastartování cirkulace a metabolismu a od 8 do 9 budeme cvičit dynamický strečink European Power Stretch - EPS OUTDOOR na čerstvém vzduchu. Jeho působení je naprosto geniální a právě kombinace lehké aerobní aktivity a dynamického strečinku nakopne lymfatický systém a pomůže s detoxikací organismu, působí proti celulitidě, oteklým nohám, únavě a chabé imunitě.

Sraz v 7.30 v Malešickém parku na parkovišti v parku - z ulice Malešická na urovni ulice Marciho odpočit do parku, kde jsou kolmá stání pro návštěvníky parku. S sebou vodu a podložku, případně banán nebo jiné ovoce. Zavazadlo si můžete odložit u mě v autě, pokud přijdete po svých ;-).

7.30 - 8.00 běh
8.00 - 9.00 lekce European Power Stretch - EPS OUTDOOR

Cena: 100,- (běh zdarma, můžete dorazit během samostatně přímo do parku rovnou na trénink dynamického strečinku.
Možnost zakoupit permice: 500,- na 6 tréninků = 1 trénink zdarma

Platba na místě v hotovosti, nebo možnost zakoupení permice převodem na č.ú.: 28037366/5500, VS 0917, KS 0308, uveďte své jméno.

Tréninky budou probíhat pravidelně i v zimních měsícich, cílem je zlepšit obranyschopnost organismu.

online přihláška