Health & Fitness FUSION Workout

Termín: 16. 2. 2019

Kdy: 11:15 - 14:00

Kde: Sportcentrum YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1

11.30 - 12.30 TRX SHAPE UP

Bodyshaping class s využitím závěsných systémů TRX. Posilování celého těla se zaměřením na střed těla - břicho a záda = CORE training. Odlehčení kloubů dolních končetin díky závěsnému systému umožní trénovat efektivně nohy i hýždě i pro klienty po operacích a úrazech kloubů dolních končetin. Využijte skvělou příležitost zatrénovat TRX CLASS s fyzioterapeutkou a personální trenérkou Katka Masopustová.

13.00 - 14.00 AQUAFITNESS

AQUA HIIT - High Intensity Interval Training ve vodě je úžasná příležitost pro vaše tělo v odlehčení nosných kloubů a tedy šetrně pro kolena, kyčle i páteř nakopnout kardiovaskulární systém nejen ke skokovému nárůstu kondice, ale především také nastartovat pálení tuků a to na dalších až 16 hodin po tréninku. AQUA HIIT zvládne každý, bez ohlednu na kondici a koordinaci a navíc je to zábava. 

AQUA MOBILITY je druhá část FUSION WORKOUTU, ve které uvolníme klouby dolních i horních končetin a dynamickým cvičením na mobilitu, zapracujeme na elasticitě šlach a vazů a na prokrvení svalstva celého těla. Dalším benefitem AQUAFITNESS je efektivní nastartování lymfatického systému, který hraje zásadní roli v regeneraci organismu i v hojení po úrazech a operacích.

AQUAFITNESS class pod vedením SPEEDO AQUA FITNESS Instrukorky Katka Masopustová.

Nedělní odpoledne nabízí celotělový a celosystémový trénink v oblasti silové - STRENGTH CLINIC, kardiovaskulární CARDIO LAB, i skeletu - PHYSIO WORK. Budete se cítit jako znovuzrození: THE HEALTHY WAY OF LIFE.
BE PART OF IT.

Cena: 380,-, lze rezervovat jednotlivé lekce za cenu 200,-

Platba na: 28037366/5500 RB, VS 1902, KS 0308, uveďte prosím jméno

Reservace pouze s platbou předem nutná !!!, (omezený počet míst :-/)

online přihláška