ESAI - instruktáž plánů pro účinné saunování

Termín: dle individuální dohody, pouze pro dívky a ženy

Kde: Praha

Trénink cévního systému se specializovanými tréninkovými plány ESAI®

  • Individuální Sauna – plány pro trénink cévního systému (ESAI®)
  • Instruktáž vyškoleným instruktorem
  • Jemný „vstup“ do saunování

Saunování je účinné nejen ke zlepšení funkce cévního a imunitního systému, ale napomáhá také k zachování pevné a pružné pokožky a může působit proti rozvoji metličkových žilek, křečových žil a jiných onemocnění cévního systému. Podle Motta „zevnitř ven“ můžete udělat pro své tělo díky tréninkovým plánům ESAI® mnoho pozitivního v oblasti zlepšení zdraví.

Cíleným saunováním je možné velmi efektivně doplnit sportovní trénink s adekvátní stravou. ESAI® Instruktor vás zasvětí do možností zlepšení tělesných funkcí právě skrz tréninkové plány ESAI®.

Poruchy termoregulace jako jsou například ledové ruce a nohy, studené pocení na dlaních a chodidlech, nedostatečné pocení při tělesné zátěži, zarudlý obličej nebo i bílé fleky v obličeji, možné je i excesivní pocení při kterém tělo ztrácí velké množství vody i minerálů. Toto vše jsou známky počínajících změn ve fyziologické termoregulační schopnosti organismu a doprovází je změny na buněčné úrovni, které jsou indikátorem plíživého rozvoje degenerace tkání. Tyto jsou předzvěstí rozsáhlých interních onemocnění spojených se „stárnutím“ organismu.

Trénink buněčné reflektoriky zlepšuje jejich funkci a při správném použití saunování si buňky zachovávají svou stažlivost. Díky tomu se i ve vysokém věku udrží dobré napětí tkání, tělo neochabuje a tkáně nepodléhají degeneraci. Toto vše je možné trénovat a tělo pozitivně adaptovat na správně nasazené podněty během účinného saunování.

I naprostí nováčci a ti kteří považují saunování za nepříjemné a vyhýbají se mu, mohou díky pomoci tréninkových plánů ESAI® začít s jemným vstupem do saunování. Doprovodný cévní trénink vás udrží zdravé a fit!

Cena: 600 Kč/osobu

Platba na: 28037366/5500

online přihláška