ESA + The healthy way of life

Termín: 3x vstupní konzultace a instruktáž silového tréninku, termín dle individuální dohody, + závěrečná konzultace po dokončení plánu

Kde: Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3

Obsahová náplň :

1) úvod do silového tréninku European Surface Adviser
2) diagnostika pohybového aparátu
3) smysluplnost harmonie fitness tréninku
4) výživa pro úspěšný silový a fitness trénink
5) individuální poradenství k dosažení cílů

Cena:

Balíček A+
včetně 3-měsíční permanentky do Hit Fitness Flora s neomezeným vstupem na všechny lekce EFPE CZECH
4 700 Kč

 

Balíček A
včetně měsíční permanentky do Hit Fitness Flora s neomezeným vstupem na všechny lekce EFPE CZECH
3 100 Kč

Silový tréninkový plán ESA je vhodný pro všechny zájmce o učinný tréninkový plán, který povede k opravdovým změnám v tělesné stavbě. Hodí se především pro sportovce, kteří dlouhodobě provádí určitá cvičení nebo druh tréninku, na které se jejich tělo již adaptovalo a dochází tak ke stagnaci. Nové imputy pro trénink, ale i cílený výběr kombinací tréninku silového, vytrvalostního a tréninku skeletu jsou základem pro získání a udržení plného zdraví.

V rámci programu získáte také plnohodnotné členství v Hit Fitness Flora na jeden nebo tři měšíce a silový trénink můžete tak velmi efektivně kombinovat s nabídkou našich skupinových cvičení, díky kterým získáte pestrost a motivaci k vašemu pravidelnému sportování.

Jako bonus pro všechny trénující plány ESA je v ceně také členství v uzavřené skupině na FB - THE HEALTHY WAY OF LIFE. Zde jsou klienti dále vzděláváni v oblasti fungování lidského těla. Základy biochemie a fyziologie jsou podávány všem dostupnou formou. Další součástí je výživa, výběr potravin, recepty a vše co souvisí s přípavou kvalitní stravy. V neposlední řadě je zde také věnován prostor regeneraci.

Účelem je vzít zodpovědnost za své zdraví pevně do svých rukou a díky fundovaným a relevantním informacím také smysluplně změnit životní styl spojený s opravdovým fitness a zdravím.

online přihláška