AQUA WORKOUT - Healthy joints & Mega Fat Burner

Termín: 5.9., 19.9., 26.9. 2019

Čas: 11.00 - 12.15

Kde: Plavecký bazén Pražačka

Společný vedený trénink s personální trenérkou Katkou Masopustovou.

Obsahem tréninku je rozplavání cca 5 minut, následuje vlastní trénink (50 min) AQUA CARDIO & AQUA MOBILITY - dynamické kardio techniky k efektivnímu prokrvení svalstva především dolních končetin, oblasti pávne a dolních zad, které jsou kombinované s technikami na mobilitu kloubů.

Cvičení je velmi efektivní pro rozproudění lymfatického systému a vede ke zrychlení regenerace po intenzivním tréninku, při jednostranné zátěži, přetrénovaní, ale i při chronických obtížích pohybového systému jako je entezopatie, atritida či artróza, nebo ke zlepšení funkce pohybového systému po úrazech a operacích. Na závěr tréninku zařazujeme SPEED SWIMMIG - HIIT trénink (10 minut) (alternativou je vyplavání) k nakopnutí pálení tuků po dobu až 13 hodin po tréninku. 

Cvičení ve vodě ve venkovním bazénu je skvělá příležitost pro vaše tělo, jak se uvolnit a aktivně regenerovat, ale zároveň také efektivně trénovat. Doporučuji také pro všechny dámy, které se chtějí zbavit celulitidy a touží po štíhlých pružných nožkách ;-).

Cena: 150 Kč (cena za trénink), + vstup do bazénu 100 Kč / 90 minut

Platba v hotovosti na místě.

Rezervace: prosím vždy se rezervujte písemně předem. Trénink má omezenou kapacitu!

online přihláška